Forumumuza Üye Olmak İstiyorsan Kayıt Ol'a Tıkla Zaten Daha Önce Üye Olmuş İsen Giriş Yapa Tıklayarak Hesabınıza Girebilirsiniz.. HareketForum İyi Eğlenceler Diler

Join the forum, it's quick and easy

Forumumuza Üye Olmak İstiyorsan Kayıt Ol'a Tıkla Zaten Daha Önce Üye Olmuş İsen Giriş Yapa Tıklayarak Hesabınıza Girebilirsiniz.. HareketForum İyi Eğlenceler Diler
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Giriş yap

Şifremi unuttum

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

En son konular
» Seafight Hakkında Bilgi Ve Yardım
alacakaranlık EmptyCuma Haz. 22, 2012 12:08 pm tarafından Admin-chrisberay33

» forumun yenilenmesi
alacakaranlık EmptyCuma Haz. 22, 2012 11:47 am tarafından Admin-chrisberay33

» Ceza
alacakaranlık EmptyPerş. Haz. 21, 2012 11:01 pm tarafından Admin-chrisberay33

» SANAL DÜNYA SANALİKAA!!
alacakaranlık EmptyPerş. Haz. 21, 2012 2:08 pm tarafından Admin-chrisberay33

» BİTEFİGHT EFSANESİ
alacakaranlık EmptyPaz Ekim 24, 2010 12:29 pm tarafından merto

» Damoria nedir ?
alacakaranlık EmptyPaz Ekim 24, 2010 12:14 pm tarafından merto

» Pit10
alacakaranlık EmptyPaz Ekim 24, 2010 12:08 pm tarafından Admin

» maxi2447'nin üyeliğini sildik sebebi tıklayın ve okuyun
alacakaranlık EmptyCuma Eyl. 17, 2010 9:50 pm tarafından aleyna768

» sondestan kark ter yaratam bilgileri
alacakaranlık EmptyPtsi Eyl. 06, 2010 9:42 pm tarafından aleyna768

SOHBET HAKKINDA
SADECE ÜYELERİMİZ DİĞER ÜYELERLE CHAT (SOHBET) YAPMA HAKKINA SAHİPTİR.
Kimler hatta?
Toplam 4 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 4 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 31 kişi Paz Tem. 30, 2017 1:00 am tarihinde online oldu.
Istatistikler
Toplam 57 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: whıteangel

Kullanıcılarımız toplam 158 mesaj attılar bunda 81 konu

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

alacakaranlık

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1alacakaranlık Empty alacakaranlık Paz Mart 14, 2010 9:32 pm

Misafir

Misafir

Mehraba arkadaşlar ilk önce ben size şunu söyleyim ben bir alacakaranlık delisiyim.O yüzden bu konuda yazacağımın hepsi doğrudur

Alacakaranlık

Alacakaranlık seri 5 e kadardır. ben size birden başlıyacam.Alacakaranlık bir de Bella diye bir kız vardır .Bu kız filmin anakarakterlerinden 2. sidir.Bella bir gün annesinden ayrılarak babasının yanına fox a gitmiştir.Fox da ilk insanlardan korkmuştur.Fen dersindeyken öğretmen onu cullen ailesinden olan Edward la otutturmuştur(Edward filmin ana karakteridir.O bir vampirdir.)Edward la konuşmak istemiş ama Edward soğukkanlılı yüzünden bir şey konuşmadan öfkeli haliyle zil çalar çalmaz gitmiş.Bella ilk arkadaşlarıyla yemek yerken Edward la ilgili bilgi toplamaya çalısıyordu.Arkadaşlarından biri dediki
__ O cullen ailesindedendir babası doktor.Güneşli havalarda babaları onları kampa götürürmüş dedi.
Arkadaşlarından biri dediki
__Keske güneşli havalarda benimde babam beni kampa götürse der.

İkinci derste Edward Bella dan özürdiler.Ve kaba davrandığı içinde üzülür.Bir gün okul çıkısında çıkarken.Bella tam kamyonuna binicektiki bir araba konturolünü kaybetip hızla Bellaya gelirken ,Edward ta nerdeyken bir anda o arabaya eliyle vurup arabanın tambonu yamulur.Bella buna çok şaşırır.Edward hızlı bir şekilde ailesiyle birlikte giderler.

Bella buna çok şaşırır.Bella bu işte bir tuaflık olduğnu anlar.Bella bir gün iki arkadaşıyla giderken bir kütüphaneciden cullen efsanesini ister .Dönerken 6 serseriyle karşılarır.Tam Bella nın başı derdeydiki Edward arbasıyla drift çekerek Bellayı serserilerin elinden alır.Bella arabada giderken üşür.Klimaya derken Edward da klimayı der ama Bella Edwar ın elini çok soğuk olduğnu görür.O zaman eve gelmişlerdi.Bellanın babasının arkadaşı vahşi bir hayvan tarafından öldürür.Bella babasına moral vermek için yanına gider .Bella babasına moral verdiğinde babası Bellaya bir göz yaşartıcı siprey verir.Ve babası derki

__ Ormana girme Bella ve bu sipreyi hiç yanından ayrılttırma der.

Bella hemen kütüphaneciden aldığı kitapla ilgili bilgi bulur .Ve şunu anlar Edward bir vampir olduğnu anlar

Yarın sabah Bella okula gittiğinde Edward ın ormana gittiğini görür onu takip etmeye başlar. Edward Bella nın takip ettiğni anlar. Ve Belle ya derki ben kimim?

Bella vampir der. Edward daha yüksek sesle söyle der .Bella vampir der. Ve Edward a şunları söylemeye başlar.

Edward__Ben daha önce insan öldürdüm.

Bella__Sana güveniyorum
Edward__Güvenme
Bella__Sen bana bir şey yapmassın
Edward__Anlamıyıyorsun (Bellayı sırtına alır ve dağın üstüne çıkar)
Edward__İste bizim güneşe çıkmama nedenimz bu çok parlıyoruz der

ardından aradaki konusmaları kesip çimenlerde yatmaya başlarlar.

Ertesi gün Edward Bellayı kendi evine davet eder. Bella ewt der.Bella ve Edward eve girdiklerinde Edward ın babası Carl dediki
Carl__İlk defa bize mutfağını kullandırıyor

Edward utanırken bir anda bir tabak kırılır.Edward ın kardeşlerinden biri bile bile tabağı yere düşürür.O anda Alice ve Jasper gelir .Alice Bella ya mehraba der Jasper daha yeni bir vampir diye kendini tutamayır o yüzden slm laşmadı.

Cullen ailesi bir gün bezbol oynamaya çıkmıslardı .Onların diyişiyle şimsek topu.Oynarken 3 vampir geldi .Başları Lauren di. En güçlüleri Jack di En güzelleride Victoriyadi .Jack bir anda Bellanın insan olduğnu anladı ve onu avlamaya koştu ama Edward onu durdu .Hemen çenber kurarak Bellayı korumaya çalıştılar.Hemen Bellayı ordan götürdüler.Ama Jack çok iyi bir avcıdır. O yüzden Bellayı yakalamaya çalısır.Bellayı Alice ve Jasper a braktılar.Bella bir gün tlf da annesinin sesini duyar.Eskiden gittiği balerin kursunda buluşmasını söyler.Bella herkesten gizli oraya gider.Ama aslında bu bir tuzaktı .Jack onu kenara sıkıstırmıs tı .Ve bu anını kamerayla çekmeye başladı.Ve Bellayı ısırdı ama çok az çünkü o an Edward geldi.Edward Jack la savaşırken Bellada zehirlenmek üzereydi .Hemen Emmet geldi ve Jack i dövmeye başladı ardından ona Jasper da yardım etti .Carly Edward a dedki

Carly__Edward zehiri Bellayı ısırarak almalısın

Edward Bellayı ısırdı ama kendisini tutamıyordu.Carly onu zor braktırdı

Jack de yanarak öldü

Bella o günden sonra kendisini hastanede buldu .Bella dayanıklı bir kızdı 2 gün kalmadan iyleşti o günde okulun balo günüydü.Bella eşini Edward şecerek dans ettiler

ARKADAŞLAR ALACAKARANLIK 1 BÖYLE BİTİYOR DEVAMI GELİCEKTİR

LÜTFEN EMEĞE SAYGI VE BU ALINTI DEĞİLDİR. !!!!!!

2alacakaranlık Empty Geri: alacakaranlık Ptsi Mart 15, 2010 6:03 pm

kewel_nonda

kewel_nonda
deneme mod
deneme mod

alıntı oplmadığı belli zaten

3alacakaranlık Empty Geri: alacakaranlık Salı Mart 16, 2010 6:38 pm

Misafir

Misafir

kewel_nonda demiş ki:alıntı oplmadığı belli zaten

tsk arkadaş

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]